Kde víra tam láska, kde láska tam mír.

Červen 2007

Soutěž 2

28. června 2007 v 11:07 | Lucik |  Ostatní
tak jsem se přihlásila do dalčí soutěže na tomto blogu http://dinosaur-topia.blog.cz/. Můžete se přihlásit taky jestli chcete, ale víte co by bylo nejlepší?? Kdyby jste hlasovali pro můj bloček =D


Soutěž o nej blog

19. června 2007 v 12:37 | Lucik |  Ostatní
Tak jsem se přihlásila do soutěže o nejhezčí blog a měla jsem si sem zkopírovat tendle obrázek
O soutěži se dozvíte na tomto blogu :
http://galacticfotball.blog.cz/0706/soutez-o-nej-blog

příběh o dvou srdcích

13. června 2007 v 21:08 | lucik |  Krátké povídky
Příběh o dvou srdcích
Víte jak vzniklo srdce ?? No já osobně se přiznám že to nevím. A tak jsem si na to vymyslela příběh. Není pravdivý. Moje kamarádka podle příběhu vymyslela básničku můžete se juknout na www.kajulkyblogisek.blog.cz
Kdysi dávno, žili na zemi Adam a Eva. Oni se neznali, každý žil totiž na jednom konci ostrova Kréta. Oba byli velice smutní, že jsou osamělí. Jednou se Adam rozhodl, že se porozhlídne trochu po ostrově. Hned ten den se vydal na cestu. Šel nejdřív kousek po pobřeží a pak dlouho lesem až dorazil na písečnou pláž, kde v dáli uviděl krásnou slečnu. Ona jej také spatřila. Hned si padly do oka. A tak pomalu k sobě šli a byli oba tak moc šťastní, že jim ukáply dvě slzy, každému jedna a na důkaz jejich lásky se spojily.
A tak vzniklo srdce!!

Jak vznikly??

13. června 2007 v 20:58 | Lucik |  Linkin park
Linkin park
Členové:
Chester Charles Bennington (zpěv)
Brad Delson (kytara)
Dave Phoenix (baskytara)
Mike Kenji Shinoda (zpěv)
Rob Bourdon (bicí)
První zakladatelé nu-metalové skupiny jsou Michael Keni Shinoda a Bradford Philips Delson. Bydleli blízko sebe v Agoura Hills. Chodili spolu na školu, ale každý měl rád jiný styl hudby. Mike žil hip hopem a Bradovi se líbil metal.
Jednou oba byli na koncertě jedné skupiny, která míchala různé styly dohromady. Velice se jim to zalíbilo. Tehdy byl rok 1996.
Mike s Bradem se dali dohromady s dalšími budoucími členy skupiny, Joem Hahnem a Robem Bourdonem. Postupně se k nim přidal David " Phoenix" Farrell a Mark Wakefiel. Kapela se tehdy jmenovala Xero a také se jim podařila nahrát první demo nahrávka, obsahující čtyři písně.
Mike se přes známé dozvěděl o Chestrovi Benningtonovi ze skupiny Grey Daze, která byla v tě době hodně populární ve Phoenixu a poblíž Arizony. Chester měl smlouvu na psaní vlastních písniček a spoustu zkušeností, díky kterým vůči němu cítil Mike respekt.
Mike poslal Chesterovi demo, do kterého nahrál Chester svůj hlas. Chester tehdy zmeškal díky nahrávání svou oslavu narozenin.
Když pak pustil nahrávku Mikeovi do telefonu a z Mikea úžasem vypadlo: "Chlape, jestli jsi jen zpoloviny tak dobrej, jako tvůj hlas, máš job." Chester následující den vyrazil do L.A. z Phoenixu a stal se členem kapely.
Po jeho příchodu se pojmenovali Hybrid Theory (volně přeložitelné jako Směs teorií). Ale bohužel už se jedna skupina taky tak jmenovala a tak jim nezbývalo nic jiného než přemýšlet nad jiným jménem. A tak si dali název Lincoln Park - což je park, který je snad v každém americkém městě. Ale později zjistili, že si na toto jméno nemohou založit internetové stránky, protože tato doména byla obzazena. A tak se pojmenovali Linkin Park.
Po natočení klipu One Step Closer 24.října 2000 se stali rychle populární, začali vydávat nová CD a získávat mnoho nových posluchačů.