Kde víra tam láska, kde láska tam mír.

Únor 2007

Noc v muzeu-obrázky

18. února 2007 v 19:48 | Lucik |  filmy

Kapitola první

17. února 2007 v 19:33 | lucik |  Můj příběh
Začátek prázdnin
Nina se právě probouzí první den po vysvědčení. Je tak hrozně šťastná, protože na prázdniny pojede na chatu, blízko města Pardubice. A konečně po roce uvidí svoje kamarádky. Pomyslí si jak to asi celý den přežije když jede až zítra ráno na chatu. Po chvílí vstane, na začátek následuje ranní hygiena pak snídaně což má svoje oblíbené jídlo palačinky s marmeládou. No a jako skoro každé ráno se při snídaní dívá i na televizi. A najednou…….co je to sakra za zvuk??!! Prochází pomalu bytem ..když vejde do jejího pokoje …tak najednou…..zjistí ..že je to vlastně její telefon který je mezi pár kousků jejích věcí, které si ještě včera stačila připravit….ufff oddychla si vlastně ještě včera si měnila zvonění a taky navíc mezi těmi věcmi zněl telefon trochu tlumeně. Pořádně jí to vylekalo.
Ááá to jí volá kamarádka Klára. …..K.: Ahoj !!
N.: Jé ahoj
K.: Nešla bys dneska ven?
N.: Jo tak jo…stejně bych se celý den doma asi nudila. Tak kde se sejdeme?
K.: No tak já na tebe ve 15:15 zazvoním.
N.: Jo tak jme domluveni. Tak zatím čau…
K.: čau
No tak to zas nebude tak nudný den. Mamka s taťkou se vrátí až večer. Jedou totiž nakoupit zásoby na chatu. No a já bych si asi měla něco málo zabalit.
Po dvou hodinách…a sakra to už je tolik? Zbytek zabalím do tašky až večer. Ale teď bych se měla jít naobědvat, abych se stihla připravit než na mě zazvoní Klára. A taky bych si měla uklidit pokoj. Po celém pokoji jsou rozházené mé věci. Kdyby tohle viděla mamka nejspíš by mě ,,zabila".
Po vydatném obědě si Nina uklidila a vyluxovala pokoj. Poté se oblékla, učesala a decentně namalovala. Sedla si do pokoje pustila si rádio, když v tom najednou zazvonil zvonek.
Nina bydlela v rodinném domku, takže jenom sešla dolů po schodech do obývacího pokoje pak do kuchyně a nakonec chodbou do předsíně. Nazula si boty, vzala bundu, vyšla ven a pečlivě zamkla. Tak můžeme jít sdělila Kláře a vyrazily na procházku.
Byl krásný slunečný den, i když venku bylo trochu chladno. Nina s Klárou se procházely kolem hřiště, na kterém ted o prázdninách bylo málo dětí. Povídali si o prázdninách, co budou podnikat..atd. Tak rychle to Nině uteklo, že se už s Klárou loučily a šli domů. Když Nina přišla domů dobalila zbytek věcí co potřebovala a šla se nasvačit. PO chvíli přišli rodiče z velkého nákupu a taky z práce. Áhooj křikla Nina na rodiče. Mamka jí objala, dala jí pusu na čelo a přeptala se jak to tady celý den sama zvládala. Nina jí začala všechno vyprávět co se ten den dělo.
Ten večer se ještě všechno připravovalo na zítřejší odjezd na chatu. A za chvíli už se všechni uložili k spánku.
Ráno si poskládali tašky do auta a mohlo se vyrazit na chatu. Cesta trvá asi tak dvě hodiny. A protože až přijedou na chatu budou mít spoustu práce tak se domluvili, že zajedou v Pardubicích do restaurace. A až se najedí pojedou rovnou na chatu.
V restauraci si objednali svá oblíbená jídla. Byli s restaurací velice spokojeni a tak sem nejspíš zajedou i příště.
Číšník co je obsluhoval je ale podivný pomyslela si Nina. Když odcházeli s restaurace už tam nikde nebyl. Ale při odjezdu viděla jak odchází, nasedá do auta a odjíždí. A to byl ještě v oblečen v obleku co nosí číšníci. Hmm …divné..
Nina se tak moc těšila na chatu, že na podivného číšníka rychle zapomněla. Aby jí cesta rychle utekla, nasadila si sluchátka od mp3 a poslouchala písničky.
Někdo jí klepe na koleno… ,,Nino vzbuď se…už jsme na chatě" probouzí maminka Ninu, která při poslouchání usnula. ,, Mami to už jsme tady??.....Jooo!! KONEČNĚ!!

Koníci

1. února 2007 v 8:17 | Lucik |  Zvířátka


Obrázek z letního dětského tábora s koňmi

Tak takhle taky dovedou koně řádit! =D


Obrázek z letního dětského tábora s koňmi


Obrázek z letního dětského tábora s koňmi